Jak zabavit děti po celé léto na zahradě?

Léto je teprve v polovině a již Vám dochází nápady jak zabavit Vaše ratolesti během krásných a teplých dnů za zahradě či venku? Máme pro Vás pár tipů, jak kreativně zabavit Vaše děti. Děti budou mít dobrou náladu a nebudou se nudit, tím pádem budete mít méně starostí a také více chvilek pro sebe. A ty jsou jak každá maminka už ví - prostě k nezaplacení.

1. Překážková neboli opičí dráha: nejen děti unaví, takže se jim bude lépe usínat na konci dne, ale také díky sérii úkolů jejich tělo posílí a rozvine jak jejich obratnost, tak i koordinaci. Mohou například skákat na jedné noze a zase na druhé, skákat přes švihadlo, podlézat překážky a mimo jiné také skvěle zapadnou do opičí dráhy Babydeco prolézačky a klouzačky, které máme nyní v nabídce s až 28 % slevou.

Mezi jeden z našich nejoblíbenějších produktů, který se hodí do opičí dráhy je pěnová překážková dráha s bazénkem. Máme je v nabídce hned v několik barvách. Nezapomeňte ale dbát na jejich bezpečí dětí a mějte je na pozoru. 

2. Zahradnická práce: všechny děti milují práci s pískem a také s hlínou. Většinou mají rádi i květiny a rostliny. Vyčleňte dětem část jejich záhonu a řekněte jim, že to část, o kterou se budou starat samy. Nejlépe ať si samy zvolí, jakou rostlinku by chtěli pěstovat a která se jim líbí. Co třeba slunečnice nebo dýně? Aby byl úspěch více zaručen, přidejte radši více semínek, abyste jste předešli zklamání. 

3. Tématické hry aneb hra na maminku, doktora, školu či pana policajta: Děti rádi využívají při hraní jejich fantazii. Dívky si nejraději hrají princezny, maminky nebo paní učitelky. Kluci zase na pány policajty, doktory či hasiče. Tak se děti nejen skvěle zabaví a rozhýbou se, ale také budou pracovat se svou kreativitou a fantazií. Pro malé maminky se hodí dřevěné kočárky a pro princezny tanečnice zase baletní soupravy.

Kluci náramně využijí jiné hračky, jako jsou třeba odstrkovadla nebo dřevěný skútr.

4. Houpání pro radost: děti zbožňují houpačky. Co si budeme povídat, i my rodiče se někdy rádi pohoupeme :-) Největší výhodou u Babydeco je to, že máme v nabídce houpačky pro každý věk dítěte. Máte malinké miminko, poté využijete závěsnou kolébku. Jemné pohupování je pro děťátko příjemné a většinou ho hezky uspí.

Pro batolata nabízíme houpačky Velvet Swing, kde je dítě zabezpečené. Pro větší děti máme pak připraveny houpačky Wood a Ring Swing. Houpačky se dají využít jak na zahradě, tak i během chladnějších dnů doma. Na houpačkách vydrží děti klidně hodiny a je to prostě dokonalá zábava. Tak proč zábavu neulehčit jak dětem, tak i Vám? :-)

Máte jiné nápady na letní zábavu? Napište nám! Vaše nápady budeme sdílet s ostatními maminkami. Také nám můžete napsat, jak naše tipy fungovaly. 

Budeme se těšit a všem maminkám a dětem přejeme pohodové léto! Sledujte nás na Instagramu a neustále čerpejte novou inspiraci.

S láskou,

Vaše Babydeco