Zajíčci

Nejprodávanější

Zajic Nina
Zajíček Nina
Kód: 61/SED
 
od 749 Kč
Zajic Helenka
Zajíček Helenka
Kód: 58/SED
 
od 749 Kč
Zajic Adela
Zajíček Adéla
Kód: 55/SED
 
od 749 Kč
Zajic Nikola
Zajíček Nikola
Kód: 67/SED
 
od 749 Kč
Zajíček Nela (Barva šedá, Velikost 60 cm)
Zajíček Nela
Kód: 1287/ED/45
 
od 749 Kč
Zajíček Lena (Barva šedá, Velikost 60 cm)
Zajíček Lena
Kód: 1284/ED/45
 
od 749 Kč
39 položek celkem
Zajic Nina
od 749 Kč

Nejvíc holčiček se zamilovalo právě do zajíčka Niny. Není na tom nic divného, je to krásná baletka. Oblečená je do krásné jemné růžové tylové sukýnky, bílého trička s kapsičkou...

Kód: 61/SED
Zajic Helenka
od 749 Kč

Helenka je oblečená do moderní růžové tuniky a k tomu má šedé podkolenky a růžovou pletenou čepici s bambulkou.

Kód: 58/SED
Zajic Adela
od 749 Kč

Zajíček se zimním nádechem. Adéla je oblečená do teplé sametové mikiny, růžové tylové sukýnky a pletené čepičky s bambulkou.

Kód: 55/SED
Zajic Nikola
od 749 Kč

Nikola je ideální pro teenegery. Má na sobě trendy černou mikinu, růžovou tylovou sukýnku  a bílé podkolenky

Kód: 67/SED
Zajíček Nela (Barva šedá, Velikost 60 cm)
od 749 Kč

Dvojčátko zajíčka Leny :) slečna zaječice je ustrojená do bohaté sukýnky a mikinky s krátkým rukávem. Nutností je i čepice s bambulkou.

Kód: 1287/ED/45
Zajíček Lena (Barva šedá, Velikost 60 cm)
od 749 Kč

Dvojčátko zajíčka Nely :) slečna zaječice je ustrojená do bohaté sukýnky a mikinky s krátkým rukávem. Nutností je i čepice s bambulkou.

Kód: 1284/ED/45
Zajic Valentynka
od 749 Kč

Speciální zamilovaná edice, to je zajíček Valentýnka. Zajíček v šedé teplákové soupravě z růžoými doplňky a samozřejmě růžovým srdíčkem.

Kód: 789/ED/45
Zajic Kubik
od 749 Kč

Oblíbenec všech chlapců! Kubík má na sobě bílé sportovní tričko s písmenkem a proužky na rukávech, k tomu černé tepláky. Ideální společník pro zábavu.

Kód: 28/SED
Zajic Valentyn 1
od 749 Kč

Speciální zamilovaná edice, to je zajíček Valentýnek. Zajíček v šedé teplákové soupravě z černými doplňky a samozřejmě černým srdíčkem.

Kód: 786/ED/45
Mini zajic Felix
449 Kč

Série mini zajíčků vznikly pro ty nejmenší a jejich zábavu a hlavně aby se zajíčci vešli do jejich malých ručiček. Mini Felix měří 22 cm. Mini zajíčci jsou ideální pro hry s...

Kód: 100
Zajic Duhovka
od 749 Kč

Zajíček Duhovka je oblečená do šedé sametové mikinky a tylové sukýnky v barvách duhy. Nemůžou chybět ještě bílé podkolenky.

Kód: 82/SED
Zajic Tonik
od 749 Kč

To je malý spáč, proto je oblečený do bílého trička a slušivých kalhotek s bílo černými cik-cak pruhy. Kromě spááááníííí má rád taky teplo, proto má na sobě bílé vysoké ponožky.

Kód: 22/SED
Zajic Marta
od 749 Kč

Další fešák se zálibou v módě. Oblečený je do černé teplákovky s našitou šedou koženou šťastnou sedmičkou.

Kód: 34/SED
Mini zajic Zuzka
449 Kč

Série mini zajíčků vznikly pro ty nejmenší a jejich zábavu a hlavně aby se zajíčci vešli do jejich malých ručiček. Protože je máma Zuzka hlavou rodiny, je větší než nejmenší...

Kód: 88
Mini zajic Mari
449 Kč

Série mini zajíčků vznikly pro ty nejmenší a jejich zábavu a hlavně aby se zajíčci vešli do jejich malých ručiček. Mini Mari měří 22 cm. Mini zajíčci jsou ideální pro hry s...

Kód: 97
Mini zajic Bobo
399 Kč

Série mini zajíčků vznikly pro ty nejmenší a jejich zábavu a hlavně aby se zajíčci vešli do jejich malých ručiček. Protože je táta Bobo hlavou rodiny, je větší než nejmenší...

Kód: 85
Zajic Ela
od 749 Kč

Ela je oblečená do super módní černé tuniky se stahováním šedou šňůrkou. Celek skvěle doplňují šedé podkolenky a šedá čepka.

Kód: 31/SED
Mini zajic Tonik
449 Kč

Série mini zajíčků vznikly pro ty nejmenší a jejich zábavu a hlavně aby se zajíčci vešli do jejich malých ručiček. Mini Toník měří 22 cm. Mini zajíčci jsou ideální pro hry s...

Kód: 94
Nahoru
Další produkty

Tenhle roztomilý zajíček nesmí chybět v pokojíku žádné hipsterky. Rozhodně není jen pro naše nejmenší. Naopak, spoustu zábavy si s ním užijí starší děti a teenangeři, kteří už umí ocenit nápaditost oděvů, do nichž je naše zaječice oděna. Je libo skate styl, punk nebo hořčicově zbarvený podzimní outfit? Originální zajíčci od BabyDeco jsou též skvělým valentýnským dárkem – někteří spolu tvoří zamilovaný pár. Seznamte se s Mariem, neskutečným zaječím fešákem, a krásnou Mariou. Poznejte zaječici Valentýnku, Vendy, Elu a další její kámošky. Přizvěte je k sobě domů ještě dnes!