Tapeta na zeď Balloons Adventure, 100x280 cm

Kód: 5529
2 290 Kč
2-3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete, aby vaše dítě mělo krásné sny, pak je tato tapeta perfektní volbou. Čistá magie a sny o cestování a zaručených objevech: balónky, vzducholodě, draci a lodě a modré balónky mezi nimi. Všichni se vznášejí na klidné obloze a hledají dobrodružství.

Prvky na tapetách jsou od 10 do 35 cm a jsou udržovány v odstínech modré, takže tapeta se perfektně hodí do místností s bílými doplňky, stejně jako s nábytkem v přírodních barvách.

Tapeta je rozdělena na pruhy 100 cm.

  • Výška: 280 cm
  • Šířka: 100 cm

Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit zeď a objednat počet pruhů, které vám vyhovují.

Úzké pruhy tapet zaručují, že tapeta se téměř dokonale přizpůsobí šířce stěny. A smyčkový vzor - každý z pásů vypadá identicky - dělá jednotlivé prvky vzoru ideálně uspořádané na zdi. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

Vyrábíme naše tapety na speciální materiál, který je špičkou na trhu. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo na bázi rozpouštědla. Obzvláště doporučujeme lepidlo Flügger 377 (tento produkt vždy používáme v našem studiu a stojíme si za jeho kvalitou).

Před nanesením tapety na stěnu, důkladně očistěte povrch od prachu nebo mastnoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: