Tapeta na zeď Birds White-Gray, 50x280 cm

Kód: 5533
1 090 Kč
2-3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tapeta ptáčků je něco, na co jsme čekali ... pár měsíců na dokončení! A tady jsou. Nádherný vzor, který se opakuje každých 50 cm, vytvoří jemnou, ale živou spleť větviček a malých ptáčků. Tapeta je navržena v odstínech béžové, jemně nachové na květech, decentní skvrny zelené a především hnědé a šedé.

Každý ptáček má cca. 12-15 cm.

Pozadí na tapetě je téměř bílé. Přidali jsme jen kapku šedé, aby tolik nezářila. Kontrast mezi ptáky a sněhově bílým pozadím byl příliš silný. Šedá je však opravdu jemná, rozhodně se nebude výrazně lišit, pokud budou všechny ostatní stěny natřeny bíle.

Jo, a tato tapeta vypadá skvěle na velkých plochách!

Tapeta je rozdělena na pruhy 50 cm.

Výška: 280 cm
Šířka: 50 cm

Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit zeď a objednat počet pruhů, které vám vyhovují.

Úzké pruhy tapet zaručují, že tapeta se téměř dokonale přizpůsobí šířce stěny. A smyčkový vzor - každý z pásů vypadá identicky - dělá jednotlivé prvky vzoru ideálně uspořádané na zdi. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

Vyrábíme naše tapety na speciální materiál, který je špičkou na trhu. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo na bázi rozpouštědla. Obzvláště doporučujeme lepidlo Flügger 377 (tento produkt vždy používáme v našem studiu a stojíme si za jeho kvalitou).

Před nanesením tapety na stěnu, důkladně očistěte povrch od prachu nebo mastnoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: