Tapeta na zeď Fairytale Forest, 100x280 cm

Kód: 5540
2 290 Kč
2-3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tapeta je náš sen! Eva vytvořila pohádkový les se spoustou zvířátek, stezek, stop, stromů a dokonce i znakem, označujícím jezero! Všechna zvířata, která najdete v tomto vzoru, jsou: medvěd, liška, kuna, zajíci, myši, jezevci, ježci, veverky, ptáci a dokonce i vydra!

Tapeta je vytištěna na pruhy o šířce 100 cm, aby byly všechny prvky rozloženy v dobrých proporcích - ne příliš husté, ale také bez velkých mezer.

Rozměry:

  • jezero s liškou a vydrou: 15 cm vysoké
  • strom s veverkami: 20 cm
  • medvídek spící pod břízami: 16 cm

Prvky na tapetách jsou malé, takže vytváří nádhernou mapu a doplňují interiér. Celý vzor byl zachován v jemném stylu starých anglických tapet.

Tapeta je rozdělena na pruhy 100 cm.

  • Výška: 280 cm
  • Šířka: 100 cm

Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit zeď a objednat počet pruhů, které vám vyhovují.

Úzké pruhy tapet zaručují, že tapeta se téměř dokonale přizpůsobí šířce stěny. A smyčkový vzor - každý z pásů vypadá identicky - dělá jednotlivé prvky vzoru ideálně uspořádané na zdi. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

Vyrábíme naše tapety na speciální materiál, který je špičkou na trhu. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo na bázi rozpouštědla. Obzvláště doporučujeme lepidlo Flügger 377 (tento produkt vždy používáme v našem studiu a stojíme si za jeho kvalitou).

Před nanesením tapety na stěnu, důkladně očistěte povrch od prachu nebo mastnoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: