Tapeta na zeď Floral Vintage, 50x280 cm

Kód: 5543

Detailní popis produktu

Naše nejoblíbenější tapeta. A od prvního dne prodeje.

Je to tak křehký a půvabný vzor, že se hodí téměř do každého holčičího pokoje nebo ... klidně do pokoje maminky. Přestože jsme nezamýšleli představit tapetu Floral Vintage jako tapetu pro rodiče, viděli jsme ji více než v jedné ložnici a obývacím pokoji. Podle našeho názoru však vypadá nejlépe v místnostech malých princezen nebo… zahradníků.

Tapeta má veselé pastelové barvy v teplém odstínu. Proto dodávají interiéru jemnou atmosféru.S proutěným nábytkem nebo jednoduchými borovicovými komodami bude vytvářet dokonalé spojení.

Tapeta je rozdělena na pruhy 50 cm.

Výška: 280 cm
Šířka: 50 cm

Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit zeď a objednat počet pruhů, které vám vyhovují.

Úzké pruhy tapet zaručují, že tapeta se téměř dokonale přizpůsobí šířce stěny. A smyčkový vzor - každý z pásů vypadá identicky - dělá jednotlivé prvky vzoru ideálně uspořádané na zdi. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

Vyrábíme naše tapety na speciální materiál, který je špičkou na trhu. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo na bázi rozpouštědla. Obzvláště doporučujeme lepidlo Flügger 377 (tento produkt vždy používáme v našem studiu a stojíme si za jeho kvalitou).

Před nanesením tapety na stěnu, důkladně očistěte povrch od prachu nebo mastnoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: