Tapeta na zeď Little Sleepy Animals Dark, 50x280 cm

Kód: 5552
Akce
Značka: Dekornik
1 090 Kč –14 %
Little Sleepy Animals Dark wallpaper 001
1 090 Kč –14 % 927 Kč
2-3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snili jsme o tom tak dlouho ...

Tapety jsou obtížným tématem, vybrat vzor, který stále není na trhu. Ty báječné, úžasné, plné, šťavnaté jsme nemohli nikde najít. A konečně jednoho krásného dne jsme založili toto ušlechtilé spojenectví s Katkou, naším milovaným ilustrátorem. A vytvořili jsme náš první vzor - ospalá zvířata. Tímto způsobem jsme začali krásné dobrodružství tapet.

Tapeta Malá ospalá zvířata jsou smyčkovým vzorem, který z každé místnosti vytvoří komickou pohádku. Elegantní, sladké a v anglickém stylu.

Tapeta je rozdělena na pruhy 50 cm.

Výška: 280 cm
Šířka: 50 cm

Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit zeď a objednat počet pruhů, které vám vyhovují.

Úzké pruhy tapet zaručují, že tapeta se téměř dokonale přizpůsobí šířce stěny. A smyčkový vzor - každý z pásů vypadá identicky - dělá jednotlivé prvky vzoru ideálně uspořádané na zdi. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

Vyrábíme naše tapety na speciální materiál, který je špičkou na trhu. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo na bázi rozpouštědla. Obzvláště doporučujeme lepidlo Flügger 377 (tento produkt vždy používáme v našem studiu a stojíme si za jeho kvalitou).

Před nanesením tapety na stěnu, důkladně očistěte povrch od prachu nebo mastnoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: