Tapeta na zeď Savanna Adventure, 50x280 cm

Kód: 5577
Akce
Značka: Dekornik
1 490 Kč –14 %
Savanna Adventure wallpaper 001
1 490 Kč –14 % 1 267 Kč
2-3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaká je to ale tapeta! Splnil se sen! Určitě pro nás, ale věříme - dobře, jsme si jistí -, že tato tapeta je sen pro každé batole. Skutečný ráj na světě - africké dobrodružství Savanna se spoustou zvířat, která každé dítě miluje!

Nejdůležitější věci, které potřebujete vědět o naší tapetě Savanna Adventure:

tapeta začíná slonem. A přesně polovinou slona, ​​protože celá silueta by zabírala asi 150 - 180 cm, takže v některých případech ... polovinu místnosti! Proto se náš slon objeví na tapetě jednou a pak ... zmizí. Vzorek se opakuje, ale slon nezakrývá výhled. Vzor je rozdělen do 50 cm širokých pruhů. Rovnoměrně rozmístěná zvířata také pomáhají přizpůsobit tapetu rozměrům stěny.

Na vizualizaci jsme prezentovali uspořádání na stěně o šířce 400 cm. Pokud je vaše zeď delší, vzor se opět opakuje (bez slona).
Rozměry některých zvířat: slon dosahuje 155 cm, výška žirafy je 230 cm a plameňáci začínají ve výšce 140 cm do 190 cm. Malý lev se schovává za listy, které měří (spolu s ním) 65 cm, a stromy v pozadí stoupají do výšky téměř 240 cm.

Tapeta je rozdělena na pruhy 50 cm. 1 ks = 50 cm pruh tapety. Minimální objednávka 2 ks tj.100 cm.

 
Výška: 280 cm

Šířka: 50 cm

Objednávání tapet v pruzích je rychlejší a jednodušší. Stačí změřit zeď a objednat počet pruhů, které vám vyhovují.

Úzké pruhy tapet zaručují, že tapeta se téměř dokonale přizpůsobí šířce stěny. A smyčkový vzor - každý z pásů vypadá identicky - dělá jednotlivé prvky vzoru ideálně uspořádané na zdi. Díky tomu je velmi málo přebytečného materiálu.

Vyrábíme naše tapety na speciální materiál, který je špičkou na trhu. Je to rafinovaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikován jako nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie.

Papír není samolepicí, proto k jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo na bázi rozpouštědla. Obzvláště doporučujeme lepidlo Flügger 377 (tento produkt vždy používáme v našem studiu a stojíme si za jeho kvalitou).

Před nanesením tapety na stěnu, důkladně očistěte povrch od prachu nebo mastnoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: