Maminka Adéla inspiruje: "Já mám být mámou? Vše přijde přirozeně"

Já mám být mámou?

Jmenuji se Adéla, je mi 32 let a mám dvě úžasné holčičky.

 Nikdy jsem ale neměla tu obrovskou touhu po dětech, nehrála si na maminku a tatínka, neměla ani mladšího sourozence, o kterého bych se starala. Když mi někdo strkal do ruky miminko, ať si ho pochovám, chtělo se mi zařvat, že TO do ruky nechci! Ale ne z důvodu, že by se mi to příčilo. Já jednoduše nevěděla, jak ho držet, co s ním, že to bude trapný, že jsem neschopná... :-) Byl to strach. Strach z mateřství. Takže ne, že bych děti vůbec nechtěla. Chtěla! Ale ten strach z neznáma mě vyloženě odrazoval.

Pak přišly nečekaně dvě čárky. Zjistila jsem to docela pozdě, v 8tt. Rozklepala jsem se, že je to tu, co teď bude, jak to zvládneme. Než jsem se s tím však sžila a mohla se začít těšit, přestalo miminku bít srdíčko. Podle ultrazvuku možná hned v den, kdy tam na potvrzovací kontrole ještě krásně blikalo. Obrečela jsem to hodně a pak mi to došlo. Vždyť já tak moc chci být máma!

A víte, co? Ono všechno přijde tak přirozeně! Vždycky prostě nakonec víte, co dělat! A vůbec nejlepší je nic neřešit, nestudovat, nehrotit. Máme to prostě v sobě a když to mateřství přijde, umíme si poradit s čímkoli! Spousta lidí mi říká, jak to všechno zvládám levou zadní, s lehkostí, humorem. No něco na tom je. :) Přestala jsem prostě přemýšlet nad tím, co bude, a žiju jen tím, co je! Však ono všechno vždycky nějak dopadne. :-D A vy se toho taky nebojte! Často totiž ve svém okolí slýchám přesně ty samé pocity, co jsem měla i já. Některé dny jsou šíleně náročné, ale jinak je to vlastně fakt sranda. :-)

Svoje holky miluju nadevše a umím si představit mít klidně další děti. Miluju být MÁMA. 

 
 
 
 
 

 


HLEDÁME MAMINKY S PŘÍBĚHEM!

Inspirujte a motivujte ostatní maminky svým zajímavým příběhem. Hledáme maminky, které by se rády podělily o své zkušenosti, tipy a příběhy. Vaše příběhy budeme pravidelně sdílet na našem novém Babydeco BLOGU a také na našem Instagramu.

Kontaktujte nás na info@babydeco.cz nebo do zprávy na našem Babydeco Instagramu. Budeme se na Vaše zprávy těšit!

S láskou,

Vaše Babydeco 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení