Maminka Zdenka inspiruje: Jak při dětech pravidelně cvičit, vařit i pracovat

 

Jsem maminka 18. měsíční holčičky Sofinky, která bude mít v srpnu brášku (jméno stále vybíráme ;)) Jak během prvního tak i druhého těhotenství aktivně cvičím, ráda vařím, miluju módu i svojí HR práci, kterou částečně dělám z domu díky velké podpoře mé rodiny a přátel.


Mateřství je pro mě nejkrásnější etapou v životě. Mám na každý den jasný plán. Když se mě kdykoliv zeptáte, co dělám v pondělí až pátek, tak vám vždy odpovím. 

Vím, kdy budu cvičit, kdy pracovat, kdy se vídám s jakou kamarádkou, kdy hlídá manžel, kdy babičky. 

Jsem člověk, který rád plánuje a má systém. Díky tomuhle systému mám čas na sebe, při rodičovské si vydělávám, chodím se Sofi na kroužky, vařím a stíhám vidět své nejbližší. 

Vím, že má den 24h, proto se ho snažím využít na víc jak 100%.

Rada na závěr? Udělejte si v životě plán. Nechte si pomoc, ať už do přátel nebo rodiny. Zajistěte si hlídání. A mějte čas na sebe! Spokojená matka je to nejvíc, co můžete svým dětem (i manželovi) dát. Delegujte, nedělejte ze sebe super ženu! Nesrovnávejte se s ostatními, inspirujte se!

Víc info na Instagramu: @muj_fit_svet + moje HR práce: @muj_hr_svet

S láskou pro Vás napsala,

Zdenka

@muj_fit_svet

Moje HR práce: @muj_hr_svet

 

HLEDÁME MAMINKY S PŘÍBĚHEM!

Inspirujte a motivujte ostatní maminky svým zajímavým příběhem. Hledáme maminky, které by se rády podělily o své zkušenosti, tipy a příběhy. Vaše příběhy budeme pravidelně sdílet na našem novém Babydeco BLOGU a také na našem Instagramu.

Kontaktujte nás na info@babydeco.cz nebo do zprávy na našem Babydeco Instagramu. Budeme se na Vaše zprávy těšit!

S láskou,

Vaše Babydeco  Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení